Wysokie miejce reprezentacji KLP na Ogólnopolskim Przeglądzie Rysunku, Malastwa i Rzeźby Uczniów Szkół Plastycznych

Miło nam poinformować, że reprezentacja Katolickiego Liceum Plastycznego zdobyła po raz kolejny dla szkoły 2 miejsce na makroregionalnym etapie Ogólnopolskiego Przeglądu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Uczniów Szkół Plastycznych, który odbył się w dn. 31.03 i 1.04.2017 w Opolu. Bogu niech będą dzięki! Dziękujemy i gratulujemy również uczniom kl. III KLP, którzy reprezentowali szkołę: Annie Michalik, Gabrieli Bąk i Bogdanowi Popardowskiemu, który awansował do kolejnego  - centralnego etapu, a także nauczycielom opiekunom w tym p. Wiesławowi Szyszce. W przeglądzie w Opolu wzięły wszystkie szkoły plastyczne – w liczbie 10 -  z województw małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz Opola. Na I miejscu uplasował się Zespół szkól Plastycznych w Kielcach, na trzecim – Zespół Szkół Plastycznych w Opolu.