Sztuk Plastycznych

Msza Św. - Środa Popielcowa

13 lutego 2013 (środa) 10:30 11:30

Z okazji środy popielcowej cała wspólnota szkolna udaje się na Mszę św. z obrzędem posypania popiołem o godz. 10 30.

Informacje organizacyjne:

1. Opiekę nad uczniami podczas Mszy św , począwszy od momentu wyjścia do końca sprawują nauczyciele uczący na IV godzinie lekcyjnej.
  2. 10 minut przed końcem  IIII-ej godziny lekcyjnej, uczniowie schodzą do szatni. Nauczyciel, mający dyżur na długiej przewie w szatni schodzi do szatni od razu z uczniami,  Pozostali nauczyciele ubierają się i na zewnątrz czekają na uczniów.
  3. Po sprawdzeniu obecności, wspólnie razem nauczyciele z klasami, (w roli także duchowych przewodników)  udajemy się do Bazyliki.
  4. Po Mszy św. uczniowie schodzą do szatni, tam przebierają się pod opieka nauczyciela, następnie udają się na lekcje.

Ks  Dyrektor

2013-02-12