Dzień otwarty w Liceum Plastycznym.

DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy kandydatów oraz Rodziców na Dzień Otwarty w Katolickim Liceum Plastycznym w dniu 13 maja (sobota) od godziny 9.30 do 13.00. W planie oglądanie pracowni, dorocznej wystawy prac uczniów w Galerii Sokół, a także spotkanie z dyrekcją, nauczycielami oraz uczniami szkoły.

Zapraszamy także wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszej szkoły do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i w konkursach (w nich atrakcyjne nagrody). Opisy warsztatów i konkursów - niżej w artykule.

WARSZTATY

W ramach zajęć uczestnicy będą mogli rozwijać umiejętności rysunkowe i malarskie pod okiem nauczycieli przedmiotów artystycznych, a także skonsultować swoje prace domowe.

Zapewniamy darmowe materiały do pracy i twórczą atmosferę.

WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W SOBOTY W GODZINACH OD  9.30-12.30

TERMINY ZAJĘĆ:

4  marca, 11 marca, 18 marca, 25 marca

8 kwietnia, 22 kwietnia

6 maja, 13 maja, 20 maja, 27 maja

3 czerwca, 10 czerwca

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły: tel. 18 449 06 90 lub mail sekretariat@frassati.edu.pl.

Informujemy, iż uczestnicy warsztatów zostaną poproszeni o wyrażenie zgody na przetwarzanie ich danych osobowych w zbiorze papierowym - dzienniku warsztatów i elektronicznym pliku MS Excell na komputerze stacjonarnym - w zakresie obejmującym imię, nazwisko, adres e-mail, ewentualny pseudonim, tel. komórkowy oraz miejscowość zamieszkania. Administratorem danych jest Katolickie Liceum Plastyczne.

KONKURSY

Zapraszamy do udziału w konkursach plastycznych uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz gimnazjów katolickich. Atrakcyjne nagrody rzeczowe, zwolnienia z czesnego w przypadku podjęcia nauki w naszej Szkole, udział w warsztatach arystycznych, konsultacje z profesorami krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych - to tylko niektóre z korzyści - jest jeszcze satysfakcja z wygranej i możliwości zmierzenia sie z najlepszymi :)

Warunki konkursów znajdują się na dole niniejszego artykułu w postaci plików do pobrania (Word).

Konkurs plastyczny dla młodzieży gimnazjalnej - Św. Brat Albert 0.06 MB Konkurs plastyczny dla młodzieży gimnazjalnej - Św. Brat Albert

Konkurs dla Gimnazjów Katolickich - Ślady Objawień Fatimskich 0.06 MB Konkurs dla Gimnazjów Katolickich - Ślady Objawień Fatimskich

Konkurs plastyczny - uczniowie szkół podstawowych - Św. Brat Albert 0.06 MB Konkurs plastyczny - uczniowie szkół podstawowych - Św. Brat Albert