Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczynamy 02.09.2019 r. (poniedziałek) mszą świętą w Bazylice św. Małgorzaty o godzinie 10.00.

Po mszy świętej zbieramy się jak co roku na dziedzińcu szkolnym, a później rozejdziemy się do klas wraz z wychowawcami.

W związku, z tym, że w tym dniu nie będzie możliwości przystąpienia do sakramentu pokuty prosimy o skorzystanie z tego sakramentu wcześniej w swoich parafiach.

W tym dniu uczniów obowiązuje strój galowy.

Serdecznie zapraszamy.

Uwaga! Po oficjalnych uroczystościach klasy 3 KNOSM, 4KNOSM, 1 KLP PO GIM, 1 KLP PO 8 KLASIE, oraz klasy pierwsze liceum ogólnokształcącego będą miały test wstępny z języka angielskiego. Prosimy o zabranie długopisów.

Klasy 2 KLP, 2 SKLO oraz klasa 5 KNOSM w tym samym czasie będą miały spotkanie w sprawie wyboru rozszerzeń z poszczególnych  przedmiotów.