Mini turniej gry w Rummikuba

W dniu 14 października o godzinie 14.00 w Sali nr 14 odbędzie się mini turniej gry w Rummikuba. Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów, którzy chcą się nauczyć grać w grę lub którzy chcieliby zagrać i spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Rummikub jest produkowany w 25 wersjach językowych, sprzedał się w ponad kilkudziesięciu milionach egzemplarzy, a jego sprzedaż z roku na rok wcale nie maleje! Jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu ‘Gry Roku’ – w tym również w Polsce, a w roku 1997 zdobył tytuł najlepiej sprzedającej się gry w USA. W czym tkwi tajemnica popularności Rummikuba? W prostocie zasad, które nim rządzą oraz w emocjach, których każdorazowo dostarcza swoim graczom! Twórcy chcąc wyjść naprzeciw graczom żądnym dużej dawki adrenaliny zaprosili do gry Jokery, jakich jeszcze nie widziałeś! Chcesz się z nimi zmierzyć?

Podejmij wyzwanie i przyjdź i zagraj!!!